Media entity Twitter (8.x-2.7) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Add
ps: زیاتول

en: Media
ps: رسنۍ

en: User name
ps: کارن نوم
