Media entity Twitter (8.x-2.9) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Add
ca: Afegeix

en: Media
ca: Multimèdia

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: The directory %directory does not exist.
ca: El directori %directory no existeix.

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: The directory %directory is not writable.
ca: No es pot escriure al directori %directory.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
ca: Ha fallat un intent automàtic de crear aquest directori, possiblement a causa d'un problema de permisos. Per seguir amb la instal·lació, creeu el directori i modifiqueu els seus permisos manualment o assegureu-vos que l'instal·lador té els permisos per a crear-lo automàticament. Per a més informació, llegiu-vos el fitxer INSTALL.txt o el <a href=":handbook_url">manual en línia</a>.
