Media entity Twitter (8.x-2.9) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Media
ne: मिडिया

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।
