Media - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Add
lt: Pridėti

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Add @type
lt: Pridėti @type
