Media - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Add
pl: Dodaj

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Access Key
pl: Klucz dostępu

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
pl: Nie można przygotować katalogu docelowego miniaturki @dir przeznaczonego dla mediów oEmbed.
