Media - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Preview
az: Önizləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: URI of thumbnail storage directory
az: Miniatür saxlama kataloqunun URI-si

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
az: oEmbed mediası üçün @dir miniatür təyinat kataloqunu hazırlamaq mümkün olmadı.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
az: {url} ünvanından uzaq miniatürü endirmək mümkün olmadı.
