Media - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Image
be: Малюнак

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Add
be: Дадаць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Add @type
be: Дадаць @type
