Media - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Image
ca: Imatge

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Add @type
ca: Afegeix @type
