Media - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Image
cs: Obrázek

en: Preview
cs: Náhled

en: Add
cs: Přidat

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Add @type
cs: Přidat @type
