Media - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Preview
da: Gennemse

en: Add
da: Tilføj

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Add @type
da: Tilføj @type
