Media - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Image
fa: تصویر

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Add
fa: افزودن

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Add @type
fa: افزودن @type
