Media - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type
