Media - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Image
pl: Obraz

en: Preview
pl: Podgląd

en: Add
pl: Dodaj

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Attribution
pl: Autorstwo

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: URI of thumbnail storage directory
pl: Adres URI katalogu miejsca przechowywania miniaturki

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
pl: Nie można przygotować katalogu docelowego miniaturki @dir przeznaczonego dla mediów oEmbed.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
pl: Nie udało się pobrać miniatury z {url}.
