Media - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Image
sv: Bild

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Add
sv: Lägg till

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: Access key
sv: Åtkomstnyckel
