Media - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Image
te: బొమ్మ

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Add
te: చేర్చు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
