Media - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Image
he: תמונה

en: Add
he: הוספה

en: Media
he: מדיה

en: Add @type
he: הוספת @type
