Media - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Image
hr: Slika

en: Add
hr: Dodaj

en: Media
hr: Mediji

en: Add @type
hr: Dodaj @type
