Media - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Add
ta: சேர்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Add @type
ta: @type சேர்க்க
