Media External (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Search
bg: Търси

en: Import
bg: Импортирай

en: Filename
bg: Име на файла

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...
