Media External (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Import
bn: আমদানী

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: No items selected.
bn: কোন আইটেম চিহ্নিত করা হয়নি।

en: Please wait...
bn: অনুগ্রহ করে অপেক্ষা করুন...
