Media External (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Search
lt: Paieška

en: Import
lt: Importuoti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..
