Media External (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Import
ku: هاوردن

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...
