Media Folder Management (1.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Create
af: Skep

en: Active
af: Aktief

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol

en: Authored on
af: Geskep op

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Permissions
af: Regte

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Default options
af: Verstekopsies

en: Copy to clipboard
af: Kopieër na klembord
