Media Folder Management (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: file
lt: failas

en: Create
lt: Kurti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: items
lt: elementai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: List view
lt: Sąrašo vaizdas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Upload File
lt: Įkelti failą

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: Unlocked
lt: Atrakinta

en: Locked
lt: Užrakinta

en: About
lt: Apie

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Lock
lt: Užrakints

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: @date by @username
lt: @username - @date
