Media Folder Management (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: file
lv: fails

en: Create
lv: Izveidot

en: Active
lv: Aktīvs

en: New folder
lv: Jauna mape

en: Delete folder
lv: Dzēst mapi

en: Published
lv: Publicēts

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Role
lv: Loma

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Default options
lv: Noklusējuma iespējas

en: Upload File
lv: Augšupielādēt failu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
lv: @type: dzēsta %title revīzija %revision.

en: Locked
lv: Slēgts

en: About
lv: Par

en: folder
lv: mape

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lv: @type: atgriezta %title revīzija %revision.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju
