Media Folder Management (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: file
nn: fil

en: Create
nn: Lag

en: Active
nn: Aktiv

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Role
nn: Rolle

en: Authored on
nn: Skrive

en: Publishing options
nn: Publiseringsval

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Permissions
nn: Rettar

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
