Media Folder Management (1.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
