Media Folder Management (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: file
pl: plik

en: Create
pl: Utwórz

en: Active
pl: Aktywne

en: New folder
pl: Nowy folder

en: Delete folder
pl: Usuń folder

en: Published
pl: Opublikowane

en: Revisions
pl: Wersje

en: File revisions
pl: Rewizje pliku

en: items
pl: elementy

en: Authored by
pl: Autor

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Role
pl: Rola

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Root
pl: Korzeń

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Default options
pl: Domyślne opcje

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Installation
pl: Instalacja

en: @type: deleted %title revision %revision.
pl: @type: usunięto wersję %revision węzła %title.

en: Manage folders
pl: Zarządzaj folderami

en: Locked
pl: Zablokowany

en: About
pl: O stronie

en: folder
pl: katalog

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
pl: @type: przywrócono wersję %revision węzła %title.

en: Revert to earlier revision
pl: Przywróć poprzednią wersję

en: Delete earlier revision
pl: Usuń poprzednią wersję

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Copy to clipboard
pl: Skopiuj do schowka

en: Revision from %revision-date %title has been deleted.
pl: Wersja z %revision-date %title została usunięta.

en: Briefly describe the changes you have made.
pl: Zwięźle opisz dokonane przez siebie zmiany.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: @label (Original translation) - <em>The following translations will be deleted:</em>
pl: @label (Oryginalne tłumaczenie) - <em>Następujące tłumaczenia zostaną usunięte:</em>

en: Set as current revision
pl: Ustaw jako bieżącą wersję

en: The user ID of the author.
pl: ID użytkownika autora.

en: Edit %type_label @label
pl: Edytuj %type_label @label

en: @type %label has been created.
pl: Utworzono @type %label.

en: @type %label has been updated.
pl: Uaktualniono @type %label.

en: @type: added %label.
pl: @type: dodano %label.

en: @type: updated %label.
pl: @type: uaktualniono %label.

en: %title has been reverted to the revision from %revision-date.
pl: Element %title został przywrócony do wersji z dnia %revision-date.
