Media Folder Management (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: file
sk: súbor

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Active
sk: Aktívny

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: items
sk: položiek

en: Authored by
sk: Autor

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Default options
sk: Predvolené nastavenia

en: Upload File
sk: Nahrať súbor

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sk: @type: odstránené %title revízia %revision.

en: Locked
sk: Zamknuté

en: About
sk: Informácie o

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sk: @type: vrátené %title  revízia %revision.

en: Revert to earlier revision
sk: Vrátiť sa k predchádzajúcej revízii

en: Delete earlier revision
sk: Odstrániť predchádzajúcu revíziu

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.

en: The user ID of the author.
sk: Používateľské meno autora.

en: Copied!
sk: Kopírované!
