Media Folder Management (1.0.0-rc2) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: file
eu: fitxategia

en: Create
eu: Sortu

en: Active
eu: Aktiboa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: items
eu: Elementuak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: List view
eu: Zerrenda bista

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Role
eu: Rol

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Default options
eu: Aukera lehenetsiak

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Lock
eu: Blokeatu

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: Unlock
eu: Desblokeatu
