Media Folder Management (1.0.0-rc2) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Publishing options
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਚੋਣਾਂ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Default options
pa: ਮੁੱਢਲੀਆਂ ਚੋਣਾਂ
