Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to ast translation catalogue (34 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Updated
ast: Anováu

en: file
ast: ficheru

en: Create
ast: Crear

en: Active
ast: Activu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Table
ast: Tabla

en: Configuration
ast: Configuración

en: Other
ast: Otru

en: Role
ast: Rol

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Publishing options
ast: Opciones d'espublización

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Permissions
ast: Permisos
