Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Images
br: Skeudennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn
