Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: file
hy: ֆայլ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Default options
hy: Լռելայն ընտրանքներ

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Delete earlier revision
hy: Ջնջել  ավելի վաղ վերանայումը

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:
