Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: file
ka: ფაილი

en: Create
ka: შექმნა

en: Active
ka: აქტიური

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Table
ka: ცხრილი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა

en: Role
ka: როლი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Permissions
ka: უფლებები
