Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to km translation catalogue (49 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: file
km: ឯកសារ​

en: Create
km: បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Table
km: តារាង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Role
km: តួនាទី

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Revision of %title from %date
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​នៃ %title ពី %date

en: Default options
km: ជម្រើស​លំនាំដើម

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​ដាក់​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​ពី %revision-date ឬ ?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​លុប​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ឬ ?

en: @type: deleted %title revision %revision.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ %revision ។

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: About
km: អំពី

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: @type: reverted %title revision %revision.
km: @type ៖ បាន​ត្រឡប់ %title ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ %revision ។

en: Revert to earlier revision
km: ត្រឡប់​ទៅ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុន​ៗ

en: Delete earlier revision
km: លុប​ការពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុនៗ

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​នេះ​ឬ​?

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
