Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Configuration
mg: Fanamboarana
