Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: file
ne: फ़ाइल

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Table
ne: तालिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Revision
ne: संशोधन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: About
ne: बारेमा

en: Dependencies
ne: आश्रित
