Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Default options
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚୟନ ଗୁଡିକ

en: Revert to earlier revision
or: ପୂର୍ବ ସଂସ୍କରଣ କୁ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରନ୍ତୁ
