Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Active
ps: فعال

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Table
ps: لښتيال

en: Configuration
ps: سازول

en: Other
ps: نور

en: Role
ps: ونډه

en: Revision
ps: بياكتون

en: Permissions
ps: اجازې

en: About
ps: په اړه
