Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Images
si: රූප

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: file
si: ගොනුව

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Permissions
si: අවසර
