Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to sq translation catalogue (39 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: file
sq: skedar

en: Create
sq: Krijo

en: Active
sq: Aktiv

en: Published
sq: Publikuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Table
sq: Tabela

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Default options
sq: Opsionet e prezgjedhura

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sq: @type: u eleminua revizioni %revision i %title.

en: About
sq: Informacione

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sq: @type: rikthyer %title revizioni %revision.

en: Revert to earlier revision
sq: Rikthe tek një revizion më i hershëm

en: Delete earlier revision
sq: Elemino revizionin më të vjetër
