Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Format
te: ఆకృతి

en: file
te: ఫైలు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Table
te: పట్టిక

en: Other
te: ఇతర

en: Role
te: పాత్ర

en: Publishing options
te: ప్రచురణ ఎంపికలు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: About
te: గురించి
