Media Folder Management (1.0.0-rc3) - en to th translation catalogue (43 entries)

en: Images
th: รูปภาพ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: file
th: แฟ้ม

en: Create
th: สร้าง

en: Revisions
th: รุ่น

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Table
th: ตาราง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Other
th: อื่นๆ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Publishing options
th: ตั้งค่าการตีพิมพ์

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Default options
th: ตัวเลือก

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Locked
th: ถูกล็อค

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
th: @type: แก้ไขรุ่น %title เป็นรุ่น %revision

en: Revert to earlier revision
th: ลบเนื้อหารุ่นก่อนหน้า

en: Delete earlier revision
th: ลบรุ่นก่อนของเนื้อหา

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้

en: Briefly describe the changes you have made.
th: อธิบายการเปลี่ยนแปลงที่คุณได้ทำ
