Media Folder Management (1.0.0-rc4) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: file
az: fayl

en: Create
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Owner
az: Sahib

en: Table
az: Cədvəl

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Loop
az: Döngə

en: Role
az: Rollar

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Permissions
az: İcazələr

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: Grid
az: Cədvəl

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: @type: deleted %title revision %revision.
az: @type: silindi %title revision %revision.

en: Locked
az: Bağlanıb

en: About
az: Haqqında

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: @type: reverted %title revision %revision.
az: @type: geri çevrildi %title revision %revision.

en: Revert to earlier revision
az: Əvvəlki versiyaya qayıdın

en: Delete earlier revision
az: Əvvəlki versiyanı silin

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
