Media Folder Management (1.0.0-rc4) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Images
am: ምስሎች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Active
am: ገባሪ

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Publishing options
am: የህትመት አማራጮች

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Locked
am: የተቆለፈ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
