Media Folder Management (1.0.0-rc4) - en to bo translation catalogue (62 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Root
bo: རྩ་བ

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Default options
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གདམ་ཚན

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: @type: deleted %title revision %revision.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་%revision་སུབ་ཚར།

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: @type: reverted %title revision %revision.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་དེ་བསྒྱུར་བཅོས་%revision་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱས་ཟིན།

en: Revert to earlier revision
bo: སྔོན་གྱི་པར་གཞི་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་པ

en: Delete earlier revision
bo: སྔོན་གྱི་པར་གཞི་སུབ་པ

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་དག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ
