Media Folder Management (1.0.0-rc4) - en to bs translation catalogue (43 entries)

en: Images
bs: Slike

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: file
bs: datoteka

en: Active
bs: Aktivan

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Table
bs: Tabela

en: Role
bs: Uloga

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Default options
bs: Defaultne opcije

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
bs: @type: obrisan %title revizijom %revision.

en: Locked
bs: Zaključano

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
bs: @type: povraćen %title revizijom %revision.

en: Revert to earlier revision
bs: Povrati na raniju reviziju

en: Delete earlier revision
bs: Izbriši ranije revizije
