Media Folder Management (1.0.0-rc4) - en to ca translation catalogue (79 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Audio
ca: Àudio

en: Updated
ca: Actualitzat

en: file
ca: fitxer

en: Create
ca: Crea

en: Active
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: items
ca: elements

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Owner
ca: Propietari

en: Table
ca: Taula

en: List view
ca: Vista en format de llista

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: Loop
ca: Bucle

en: Role
ca: Rol

en: Order
ca: Ordre

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Root
ca: Arrel

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Permissions
ca: Permisos

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Default options
ca: Opcions predeterminades

en: Upload File
ca: Puja un fitxer

en: Grid
ca: Graella

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Installation
ca: Instal·lació

en: @type: deleted %title revision %revision.
ca: @type: suprimit %title amb revisió %revision.

en: Locked
ca: Bloquejat

en: About
ca: Detalls

en: Credits
ca: Crèdits

en: Delete file
ca: Suprimeix el fitxer

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ca: @type: s'ha tornat enrere la revisió %revision del %title.

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: Lock
ca: Bloqueja

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Unlock
ca: Desbloqueja

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: @label has been removed.
ca: S'ha eliminat @label.

en: Remove media
ca: Elimina mèdia

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: The user ID of the author.
ca: L'ID d'usuari de l'autor.

en: Insert selected
ca: Insereix els seleccionats
