Media Folder Management (1.0.0-rc4) - en to el translation catalogue (71 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Format
el: Μορφή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: file
el: αρχείο

en: Create
el: Δημιουργία

en: Active
el: Ενεργό

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Table
el: Πίνακας

en: List view
el: Εμφάνιση λίστας

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: Role
el: Ρόλος

en: Order
el: Σειρά

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Folder
el: Φάκελος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Root
el: Ρίζα

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Publishing options
el: Επιλογές δημοσίευσης

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Permissions
el: Άδειες

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Default options
el: Προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: @type: deleted %title revision %revision.
el: @type: διαγράφηκε το %title, αναθεώρηση %revision.

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: About
el: Περί

en: folder
el: φάκελος

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
el: @type: έγινε επαναφορά του %title, αναθεώρηση %revision.

en: Revert to earlier revision
el: Επαναφορά σε προηγούμενη αναθεώρηση

en: Delete earlier revision
el: Διαγραφή προηγούμενης αναθεώρησης

en: Lock
el: Κλείδωμα

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
el[0]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντικείμενο;
el[1]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αντικείμενα;

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.
